صفحه اصلی
توسعه صنایع فراز کمپرسور

تاریخچه شرکت توسعه صنایع فراز کمپرسور

2004

شرکت فراز صنعت فعالیت خود را جهت رسیدن به دو هدف اصلی که ارائه خدمات آموزشی مهندسی و راه حل های تکنیکی بود، آغاز کرد.

با علم به نقش حیاتی کمپرسورهای هوا در اکثر صنایع و همچنین برخی تجهیزات خاص، شرکت فراز تمرکز اصلی خود را بر روی کمپرسورهای هوا و ابزارهای دقیق اندازه گیری توسط یک واحد کارآمد و سازمان یافته مهندسی فروش، قرار داد.

2005

با افزایش و گسترش سهم بازار در سراسر کشور و منطقه، استراتژی آموزشی شرکت فراز بیشتر مورد شناخت و توجه قرار گرفت. از این رو دانشگاه علمی-کاربردی فراز با هدف ارائه دوره های مختلف عملی و آموزش ضمن خدمت و از بین بردن فاصله موجود بین تحصیلات دانشگاهی و آموزش های عملی که نهایتا منجر به ارتقا سطح مهارت تکنسین ها در صنایع مرتبط می شود، تاسیس شد.

2007

شرکت فراز با سرعت روزافزون در حال گسترش می باشد که این توسعه نه تنها در زمینه میزان سرمایه و دارایی، بلکه از لحاظ اعتبار و شناختی که در بین تولید کنندگان و به جهت ارتقا سطح مهارت و دانش فنی نیروی انسانی کسب کرده، روی داده است. عامل اصلی این موفقیت تحقق شعارهای مدیریتی بوده است.

2009

فراز تبدیل به شرکتی با دانش فنی مستقل، با ارائه فعالیت های حرفه ای و تخصصی مربوط به کمپرسورهای هوا شد و بازار فروش خود را به کشورهای فارسی زبان منطقه مانند افغانستان، تاجیکستان و ایران گسترش داد.

2011

شرکت فراز کمپرسور، نماینده انحصاری و عامل توزیع شرکت های سرشناس اروپایی مانندBEKO Technology GmbH ، BERG Kompressoren GmbH Inmatec GmbH و Cs Instruments GmbH شد. همین امر مساله ای بود که باعث رشد سریع و شناخته شدن در میان بسیاری از صنایع درون کشور گردید که در واقع باعث شد برخی از کشورهای پیشروی اروپایی همکاری خود را با فراز آغاز کنند.

2013

فراز کمپرسور توسط معاونت علمی فناوری رئیس جمهور ایران به عنوان شرکت دانش بنیان شناخته شد و این امکان را پیدا کرد که دفتر خود را به پارک علمی و فناوری پردیس منتقل کند. به علاوه نصب پلنت های عظیم تولید اکسیژن و نیتروژن در ایران در همین سال به انجام رسید.

2014

با توجه به توافقات بین المللی، شرکت فراز کمپرسور توانست قرارداد انتقال تکنولوژی را با شرکت Inmatec GmbH امضاء کند.


گواهینامه و نمایندگی انحصاری شرکت BERG آلمان گواهینامه و نمایندگی انحصاری شرکت BEKO آلمان
BERG certificate file

گواهینامه و نمایندگی انحصاری شرکت INMATC آلمان
INMATEC

, ........

اهداف و چشم انداز

اهداف و ارزش ها

گروه فراز کمپرسور به وسیله ارزش های زیر هدایت می شود.ما خواهانیم که تصمیمات و اعمال ما نشانگر این ارزش ها و اهداف باشد و معتقدیم جامه عمل پوشاندن به این ارزش ها، دارای منافع بلند مدتی برای سهامداران، مشتریان، کارمندان، تامین کنندگان و جوامعی که به آنها خدمت رسانی انجام می دهیم، می باشد.

ما عهده دار کیفیت محصولاتمان هستیم...

محصولات، سیستم ها و خدمات ما از نظر ارزش مالی در نوع خود، بهترین به شمار می رود.ما بهترین را ارائه می دهیم. هر یک از اعضا مجموعه مسوول آنچه انجام می دهند و فراهم می آورند، می باشند.

ما رضایت مشتری را برآورده می کنیم...

شرکت ما خود را وقف برآورده کردن رضایت مشتری کرده است و به احترام گذاشتن به مشتری ها، شنیدن درخواست ها و درک توقعاتشان اهمیت بسیار زیادی می دهد.

ما در تلاشیم تا از همه لحاظ علی الخصوص قیمت، کیفیت، تحویل به موقع محصولات و خدمات پس از فروش فراتر از انتظارات مشتری عمل کنیم.

ما در همه کارها با صداقت عمل می کنیم...

هر یک از ما به شخصه پاسخگوی بالاترین سطح استاندارد رفتاری می باشیم که شامل رعایت صداقت و انصاف در همه جوانب کارمان می باشد و به عنوان کارمندان و شهروندان مسوول، به تعهداتمان جامه عمل می پوشانیم.مجموعه فراز همواره بر این است تا آنگونه که در خور شان و منزلت مشتریانش می باشد رفتار کند.

مجموعه ما به نیروی انسانی اش ارج نهاده و آموزش می دهد...

اعضای مجموعه ما با احترام با یکدیگر برخورد و افتخارات قابل توجهی کسب کرده اند که از تنوع افکار و اندیشه های آنان نشات می گیرد.توفیقات روز افزونی که کسب کرده ایم ما را بر آن داشته است که آموزش ها و زمینه پیشرفت هایی که به رشد نیروی انسانی کمک می کند را برایشان فراهم کنیم.
چشم انداز

چشم انداز ما در فراز کمپرسور، تبدیل شدن به قابل اعتماد ترین منبع تولید و تأمین انواع تکنولوژی های هوای فشرده و گازهای نیتروژن و اکسیژن برای مصرف کننده های صنایع مختلف مانند نفت و گاز، پتروشیمی ها، فولادسازی ها، صنایع غذایی، صنایع دارویی، و ... در ایران می باشد.

با رویکرد فن آوری و دانش بنیانی، ما یک شرکت تراز اول از لحاظ کیفیت، بهترین در خدمات، حرفه ای در ارائه راه حل های تخصصی و بزرگترین از نظر حجم معاملات در بازار ایران خواهیم بود و بایست تا پایان سال 95 در صدر شرکت های رقیب قرار بگیریم.

برنامه ریزی نموده ایم و مسرانه تلاش خواهیم نمود، فراز کمپرسور تبدیل به انتخاب برتر و قابل اعتماد مشتریان و کارفرمایان صنایع تولیدی کشور شود.

منبع : www.faraz-compressor.comنام شرکت: توسعه صنایع فراز کمپرسور
نام مسئول: مهدی صفری
استان: تهران
محدوده فعالیت: تهران
تلفن همراه: 09128499901-
تلفن ثابت: 021-76250850
ایمیل:
آدرس: تهران، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری هشتم، پلاک 88