صفحه اصلی arrow اخبار و اطلاعیه ها arrow تعمیرات 646 دستگاه توربین و کمپرسور
تعمیرات 646 دستگاه توربین و کمپرسور

حیدر شریفات؛ مدیرعملیات و عضو هیئت مدیره شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران اظهار داشت: تا کنون افزون بر 200 دستگاه توربین سولار سنتار، 142 دستگاه توربین رولز رویس و 304 کمپرسور گازی سولار در گارگاه توربین آغاجاری به نحو احسن تعمیر اساسی شده و در مدار عملیات قرار گرفته است.
شریفات با بیان اینکه تا پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی تمامی توربین های گازی در شرکت ملی نفت ایران به وسیله شرکت ها و متخصصان خارجی باز و تعمیرات اساسی می شد، اظهار داشت: هم اکنون تعمیرات اساسی توربین های گازی و کمپرسورهای گازی از سوی پرسنل متخصص شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب انجام می شود و این امر یکی از افتخارات شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در زمینه بومی سازی فناوری تجهیزات و ماشین آلات صنعت نفت و قطع دست بیگانگان به شمار می رود.
وی با بیان اینکه شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب افزون بر استمرار ارائه خدمات مهندسی و تعمیرات اساسی توربین و تجهیزات صنعتی به واحد های عملیاتی تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز خدمات عملیاتی ارائه می دهد افزود: این شرکت همچنین به شرکت های وابسته و غیر وابسته وزارت نفت اعم از شرکت های داخلی و یا شرکت های نفتی کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز با استفاده از پتانسیل مازاد شرکت، خدمات ارائه می دهد.
شریفات، توسعه و ارتقاء فعالیت های کنترل و تضمین کیفیت در تمامی خدمات ارائه شده و کاهش انحراف از برنامه های اجرایی تعمیرات اساسی ماشین آلات و تجهیزات فرآیندی نفت و گاز و تمامی فعالیت های کارگاهی را از اهداف و اولویت های شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب اعلام کرد.
ÙˆÛŒ به دیگر اهداف Ùˆ اولویت های شرکت خدمات مهندسی Ùˆ تجهیزات صنعتی توربین جنوب اشاره کرد Ùˆ گفت: افزایش مشارکت پرسنل در راستای نظام مشارکت به منظور ارتقاء بهره مندی از پیشنهادات مؤثر Ùˆ همچنین ارتقاء سطح ایمنی کارگاه ها Ùˆ محیط های عملیاتی با هدف حذف هرگونه حادثه در فعالیت های مختلف کاری از دیگر اولویت های این شرکت است. 
مدیرعملیات شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربن جنوب بر اهمیت ارتقاء سطح آموزش های فنی و تخصصی تاکید کرد و افزود: توجه به ارتقاء سطح آموزش های فنی و تخصصی در سطوح مختلف کاری این شرکت و کمک به توسعه آگاهی ارائه دهندگان خدمات از اولویت های مهم این شرکت به شمار می رود.
شریفات همچنین بر افزایش بهره وری از طریق کاهش هزینه ها و کاهش زمان انجام خدمات و بهبود وضعیت محیط های کاری به ویژه بهداشت شغلی کارکنان تاکید کرد.

منبع : نفت نیوز naftnews.net  Ø¢Ø¨Ø§Ù† 89 

باز نشر: سایت کمپرسور www.comperesor.com