صفحه اصلی
N2 Genrator

مولدهای نیتروژن ساز مدولار (Modular PSA Nitrogen Generator) که به روش PSA اقدام به تولید نیتروژن بصوت گاز می کنند یکی از گزینه های موفق در مقیاس های کوچک و استفاده بصورت موازی در ظرفیت های بالا بوده و با مکانیزم خاص خود از بسیاری جهات می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای مولدهای نیتروژن ساز دوبرج (Twin Tower) باشند.
شرکت NOXERIOR ایتالیا از زیرمجموعه های شرکت NOVAIR Groupe که برند مطرح و معروف IGS ( که معرف حضور بسیاری از صنعتگران قدیمی می باشد) را پس از خریداری با برند NOXERIOR و مدل ثبت شده Nitroswing تولید و به به بازارهای جهانی عرضه نمود.
جهت اطلاع از مدل ها و مزیت های این نوع مولد ضمن تماس مستقیم می توانید از صفحه اینستاگرامی N2genrator بازدید بعمل آورده و ما را دنبال نمائید.
همچنین محصولات مرتبط با هوای فشرده اعم از کمپرسور ، مخرن ذخیره هوا ، درایرهای تبریدی ، میکرو فیلترها و مواد مصرفی از جمله روغن های مخصوص و مواد جاذب نیز با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت جزو تولیدات و خدمات ما می باشد.
بدینوسیله آمادگی خود را علاوه بر فروش مستفیم با شرکت های تولیدی جهت همکاری با فروشندگان بعنوان عامل فروش، مشاوران محترم صنعتی در قالب حقیقی و حقوقی و شرکت های تولیدی بعنوان OEM را اعلام می داریم.
در صورت علاقه امکان برگزاری دوره های مختلف آموزشی در خصوص مولدهای نیتروژن و سیستم هوای فشرده ( کمپرسور ) وجود دارد.

N2genrator نام شرکت: مولد نیتروژن ساز مدولار
آدرس: تهران - کرج
تلفن: 44957554 – 021
همراه: 09122843996
ایمیل: n2generatorsystem@gmail.com
اقدام کننده: سهیل امین

- نیتروژن ساز مدولار NOXERIOR
- ساخت و تامین کمپرسور و تجهیر
- روغن مخصوص کمپرسور اسکرو (R
- ساخت و تامین کمپرسور اسکرو ب
نام شرکت: N2 Genrator
نام مسئول: سهیل امین
استان: تهران
محدوده فعالیت: تهران
تلفن همراه: 09361220067
تلفن ثابت: 44957554
ایمیل:
آدرس: تهران