صفحه اصلی
یلسان کمپرسور

یل سان کمپرسور، فروش انواع کمپرسورهای صنعتی اسکرو
شرکت یل سان کمپرسور یکی از بزرگ ترین مراکز تولید انواع کمپرسور در آذربایجان شرقی با بیش از 25 سال فعالیت، انواع کمپرسورهای اسکرو مدل Star و Turbo و تجهیزات جانبی از قبیل واتر ترپ، مخزن هوای فشرده، درایر (خشک کن) جذبی و قطعات اصلی کمپرسور را تولید کرده و انواع میکرو فیلتر، درایر تبریدی، کمپرسورهای فشار قوی و بوستر را بنا به سفارش مشتری تأمین و در اختیار آنان قرار می دهد.
یکی از مزیت های کمپرسورهای صنعتی یل سان، علاوه بر نصب آسان، راه اندازی سریع و کاهش چشمگیر شدت صدا، استفاده از الکتروموتورهای مجزا برای واحد هواساز و فنِ کمپرسور است که منجر به بهبود عملکرد دستگاه شده است.
همچنین دستگاه های یلسان بسته به سفارش مشتری با 2 نوع سیستم کنترل خودکار (آنالوگ) و هوشمند (میکروپروسسور PLC) قابل ارائه هستند که سیستم PLC به دلیل سهولت کاربری، گزینه مناسبی برای خریداران می تواند باشد. کلیه دستگاه های تولیدی یل سان دارای بیشترین مدت زمان گارانتی یعنی 16 ماه (1300 ساعت) و 20 سال خدمات پس از فروش می باشند.
کلیه واحدهای صنعتی، فعالان بخش معدن و کسانی که نیاز مبرم به دستگاه های کمپرسور صنعتی دارند، می توانند جهت خرید یا سفارش دستگاه های مورد نظر خود به وب سایت یل سان کمپرسور به آدرسwww.yelsan.com مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های 04135244331تماس بگیرند.

نام شرکت: یلسان کمپرسور
نام مسئول: شفیعی
استان: آذربایجان شرقی
محدوده فعالیت: بین المللی
تلفن همراه: 09124895786
تلفن ثابت: 04135244331
ایمیل:
آدرس: تبریز - نرسیده به شهرک شهید رجایی، کوی شجره 12 متری اول غربی